Specjalne Atrakcje

#IB2022

Kabaret Marcina Dańca

Kabaret Marcina Dańca to program kabaretowo – muzyczny na najwyższym poziomie. 

Program opiera się na monologach Marcina Dańca, który w różnych wcieleniach komentuje sprawy społeczne i polityczne.
Ponadto satyryk wykonuje kilka piosenek.
Satyryk słynie ze znakomitego kontaktu z publicznością, w związku z czym układa program na bieżąco, dostosowując go do charakteru imprezy i poczucia humoru publiczności.

Symulator skoku spadochronowego. Szybsze bicie serca gwarantowane

Skok ze spadochronem te ekscytujące przeżycie. Adrenalina buzuje w całym ciele, krew pulsuje w skroniach, a po wylądowaniu uśmiech satysfakcji nie schodzi z twarzy przez dłuższy czas. Dzięki symulatorowi wykorzystującemu technologię wirtualnej rzeczywistości, każdy z gości tegorocznej Konferencji będzie mógł doświadczyć gamy doznań, których dostarcza skok spadochronowy.

Gogle wirtualnej rzeczywistości oraz układ wentylatorów i podnośników sprawiają, że wrażenie swobodnego spadania, a następnie szybowania pod rozpiętą czaszą, łudząco przypomina rzeczywistość. Odczucia związane z pędem wiatru, pozycją w czasie skoku i przyziemieniem na pewno spowodują szybsze bicie serca.

Ludzie z naszej branży zwykle skupiają się na tym, co pod ziemią. Warto czasem poszybować w przestworzach. Dobra zabawa gwarantowana.

Sponsor atrakcji:

Wycieczka na wzgórze wawelskie

20 lat minęło – jak jeden dzień!

Uczestników naszej Konferencji zapraszaliśmy w różne, ciekawe zakątki Małopolski, jednak prawda jest tylko jedna: zawsze wracamy na Wawel, wszak wzgórze zamkowe nigdy się nie nudzi!

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa niecodzienny program wycieczki: zejdziemy z utartych ścieżek i zajrzymy w pilnie strzeżone zakamarki wzgórza wawelskiego!

Sprzyja ku temu niecodzienny jubileusz – nasz Smok Wawelski, a konkretnie rzeźba znakomitego małopolskiego artysty Bronisława Chromego obchodzi w tym roku 50. urodziny! Odwiedzimy więc wspólnie wyjątkową, zaaranżowaną z tej okazji plenerową wystawę prezentującą rzeźbiarski dorobek artysty w Ogrodach Królewskich
na Wawelu.

Zajrzymy również w przeszłość – ku średniowieczu, zwiedzając wystawę Wawel Zaginiony, z jej niepowtarzalną, bogatą ekspozycją archeologiczną.

Na koniec, śmiałkowie pokonawszy 137 schodów będą mieli okazję podziwiać Kraków i zakole Wisły z najwyższego punktu na wzgórzu wawelskim – z Baszty Sandomierskiej. Zwiedzanie baszty to łakomy kąsek dla turystów! Obiekt dostępny jest bowiem dla zwiedzających tylko w wybranych okresach roku.

Spacer po Dziedzińcu Arkadowym – to stały punkt programu dla wszystkich odwiedzających wzgórze wawelskie i idealne zwieńczenie dnia. Zatraćcie się na chwilę w ciszy dziedzińca, odwiedźcie Katedrę Wawelską i wspominajcie wizytę w królewskim mieście Krakowie jak najdłużej i najlepiej!