Prelegenci

#BB2024

Paweł Jagielski

TRACTO-TECHNIK GmbH & Co. KG

W celu zapewnienia optymalnego wsparcia dla rynku polskiego, od roku 2021 Paweł Jagielski zajmuje stanowisko Country Managera na Polskę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży producentów maszyn budowlanych zna bardzo dobrze realia polskiego rynku i ma na nim ugruntowaną pozycję. Jest do dyspozycji wszystkich obecnych i potencjalnych klientów we wszystkich kwestiach związanych z systemami no-dig firmy TRACTO, z wiertnicami horyzontalnymi HDD nowej generacji GRUNDODRILL. Stawiając na ciągły rozwój i zwiększenie potencjału technologii bezwykopowych w Polsce, może udzielić zainteresowanym klientom i projektantom kompetentnego wsparcia i informacji na temat rozwiązań no-dig w zakresie budowy nowych systemów wodociągowych i kanalizacyjnych.

Bezpieczeństwo i komfort dzięki sprawdzonym technologiom – przewiert sterowany pod rzeką Dunajec z wykorzystaniem wiertnicy TRACTO 28N Plus.

Podczas prezentacji przedstawione zostaną szczegóły wykonania przez firmę JAMAT przewiertu sterowanego o długości 420 m pod rzeką Dunajec. Przewiert wykonano z wykorzystaniem wiertnicy 28N Plus produkcji Tracto. Prezentacja zawierać będzie informacje o:
• przedmiocie inwestycji,
• wykorzystanym sprzęcie,
• warunkach geologicznych,
• etapach wykonania przewiertu,
• wyniku przewiertu,
• korzyściach z zastosowania wiertnicy 28 N Plus.
Prezentacja będzie skierowana do przedstawicieli branży budownictwa bezwykopowego. Jej celem jest pokazanie możliwości wiertnicy 28N Plus podczas wykonywania przewiertów sterowanych pod rzekami w oparciu o innowacyjne technologie.
Wybór nowatorskich rozwiązań oraz innowacyjnych technologii w wykonaniu przewiertu przez firmę Jamat wyraźnie wskazuje na jej zaangażowanie w zrównoważoną realizację inwestycji, nacisk na minimalną ingerencję w naturalne środowisko, jak również maksymalne skrócenie czasu operacyjnego.