Szanowni Państwo,

nasze Wydawnictwo już od lat propaguje tematy związane z gospodarowaniem wodami opadowymi i roztopowymi, poświęcając tym kluczowym w obecnych czasach kwestiom kolejne edycje konferencji branżowych oraz publikacji na portalu inzynieria.com. Do tej pory skupialiśmy się przede wszystkim na zarządzaniu deszczówką w miastach, które muszą jak najszybciej dokonać adaptacji związanej ze zmianami klimatu i wynikającymi z nich deszczami nawalnymi. Niejednokrotnie jednak zwracaliśmy się również ku perspektywie globalnej.

Dlatego właśnie teraz, kiedy chcemy jeszcze szerzej dyskutować na temat ochrony przeciwpowodziowej w kraju i na świecie – ponownie sięgamy po format konferencji. Tym razem wydarzenie zostanie poświęcone programom ochrony przeciwpowodziowej w Polsce oraz projektom zagranicznym, aspektom technicznym i technologicznym, a także finansowaniu inwestycji przeciwpowodziowych.

Zapraszam wszystkich zaangażowanych w proces budowania skutecznej ochrony przeciwpowodziowej w naszym kraju – wierzę, że dzięki dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem będziemy mogli jeszcze efektywniej działać na rzecz odpowiedniego gospodarowania wodami, a przede wszystkim prewencyjnej walki z powodziami oraz suszą.

Paweł Kośmider

Paweł Kośmider

Przewodniczący Konferencji

INTERAKTYWNA KONFERENCJA W TRAKCIE KONFERENCJI AKTYWNIE UCZESTNICZYSZ:

zadajesz_pytania

ZADAJESZ PYTANIA

sprawdzasz_wiedze

SPRAWDZASZ WIEDZĘ

udzielasz_opinii

WYRAŻASZ OPINIE

oceniasz_prelekcje

OCENIASZ WYKŁADY I PRELEKCJE

TEMATYKA KONFERENCJI

  • Krajowe programy ochrony przeciwpowodziowej
  • Aspekty prawne
  • Finansowanie inwestycji
  • Rozwiązania techniczne i technologiczne
  • Najciekawsze projekty z Polski i ze świata

PRELEGENCI

OCZEKUJEMY NA ZGŁOSZENIA TEMATÓW I STRESZCZEŃ REFERATÓW

Prosimy wysyłać je na adres: pawel.kosmider@inzynieria.com

ZGŁOŚ TEMAT

SPONSORZY / PATRONATY

PATRONAT HONOROWY / PARTNERZY

SPONSORZY ZŁOCI

SPONSORZY SREBRNI

PATRONAT MEDIALNY