INŻYNIERIA Bezwykopowa 2019
  • Home
  • Konferencja
  • Program
  • Prelegenci
  • Partnerzy
  • TYTANY
  • Kontakt
  • Strefa uczestnika
  • en

dr inż. Bogdan Przybyła, Politechnika Wrocławska

 

Środowisko branżowe traktuje to wydarzenie jako miejsce spotkań i wymiany poglądów – dla ubogacenia swojej wiedzy, rozpoznania tendencji rynkowych, ich szans i zagrożeń

Odbywająca cię corocznie w czerwcu Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA” od wielu lat przyciąga uwagę osób związanych z branżą technologii bezwykopowych. Są to przedstawiciele firm wykonawczych i projektowych, producenci sprzętu, niezależni specjaliści i laboratoria badawcze, reprezentanci środowisk akademickich. Ważny jest udział jednostek samorządowych i przedsiębiorstw zarządzających infrastrukturą sieciową, które w praktyce korzystają z technologii bezwykopowych.

Można śmiało stwierdzić, że tzw. środowisko branżowe traktuje to wydarzenie jako miejsce spotkań i wymiany poglądów – dla ubogacenia swojej wiedzy, rozpoznania tendencji rynkowych, ich szans i zagrożeń. Liczne uczestnictwo wykonawców oraz przedstawicieli firm krajowych i zagranicznych jest bezdyskusyjną zaletą tego wydarzenia – porównywalnie liczne grono przedstawicieli tej grupy można spotkać jedynie na targach branżowych. Stąd też wynika jej praktyczne znaczenie. Ważny jest także udział środowiska naukowego – np. przedstawicieli politechnik od dawna zajmujących się dziedziną technologii bezwykopowych. Ich udział w konferencji służy nie tylko prezentacji nowych osiągnięć naukowych – ukierunkowany jest on na udział w dyskusji i objaśnianie tych zagadnień teoretycznych, które nurtują uczestników. Sprzyja temu forma spotkania, w której uczestnicy mają możliwość wcześniejszego postawienia ważnych w danym czasie tematów – wręcz pod tym kątem kształtowane są przez organizatorów tematy wystąpień, miniszkolenia, panele dyskusyjne. Stałym elementem konferencji jest wystawa sprzętu poszczególnych firm wraz z pokazami „na żywo” oferowanych, najczęściej nowych technologii.

Na koniec, co ważne, wspomnieć należy o atmosferze konferencji, która obok wysokiego poziomu merytorycznego, ma charakter wręcz koleżeńskiego spotkania, przy jednocześnie dopracowanej w szczegółach formie organizacyjnej. Powyższe spostrzeżenia są pochodną wielokrotnego udziału autora tej opinii.

  • warto-pomagac
  • poprzednia
  • konf
  • portal

Organizator

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.


Stowarzyszenie ideaTECH

Kontakt

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

ul. Lindego 14, 30-148 Kraków
NIP: 677-22-03-315

+48 12 352 33 23 – Sekretariat
biuro@inzynieria.com

Konta

Konto PLN
Raiffeisen Bank Polska S.A. Oddział Kraków
61 1750 1048 0000 0000 0215 9953

Konto EURO
PL 09 1750 1048 0000 0000 0351 5591
SWIFT: RCBWPLPW



Porozmawiajmy

Kwestie merytoryczne:

Paweł KośmiderPaweł Kośmider
gsm: +48 606 214 393
pawel.kosmider@inzynieria.com

 

Agata SumaraAgata Sumara
gsm: +48 698 532 869
agata@inzynieria.com

 

Sprzedaż:

Maciej GórnisiewiczMaciej Górnisiewicz
gsm: +48 660 288 299
marketing.ib@inzynieria.com

Kwestie organizacyjne:

Sekretariat
gsm: +48 536 487 138
biuro@inzynieria.com

 


WFOŚiGW w Krakowie

POZOSTAŁE KONFERENCJE ORGANIZOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO INŻYNIERIA:

bp button gwor button gwb button cipp button

Polityka prywatności
All rights reserved. Copyright © 2019 - Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.