Szanowni Państwo,

przygotowując szóstą już edycję konferencji, zdecydowaliśmy, iż wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu stacjonarnym z radością powitamy w Krakowie, gdzie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, toczyć się będą obrady – natomiast tym, którzy nie zdecydują się skorzystać tej propozycji, udostępnimy możliwość uczestniczenia w Konferencji online. Dzięki naszej platformie akademia.inzynieria.com udział w wydarzeniu będzie w pełni interaktywny.

Fakt, iż merytoryczna część naszej konferencji niezmiennie cieszy się bardzo wysoką oceną, jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia – ale też niemałym wyzwaniem. Również w tym roku chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego ponownie skoncentrujemy się na najważniejszych dla branży zagadnieniach w kontekście adaptacji do zmian klimatu. Poza stałymi blokami tematycznymi, obejmującymi aspekty prawne, finansowe, techniczne czy komunikacyjne, w tym roku sporo uwagi poświęcimy także zwiększającemu się z roku na rok problemowi suszy oraz konieczności ochrony i oszczędzania zasobów wodnych. Nie zabraknie też podejmowanej przez nas co roku tematyki aspektów formalno-prawnych.

Zapraszam serdecznie do aktywnego udziału w wydarzeniu!

Paweł Kośmider

Paweł Kośmider

Przewodniczący Konferencji

INTERAKTYWNA KONFERENCJA

SŁUCHASZ EKSPERTÓW

ZDOBYWASZ WIEDZĘ

WYRAŻASZ OPINIĘ

OCENIASZ WYKŁADY
I PRELEKCJE

Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak największy komfort udziału, przestrzegając jednocześnie obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Mając na uwadze zmienną sytuację epidemiczną w Polsce i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy zmianę formy uczestnictwa w konferencji z udziału stacjonarnego na online lub otrzymanie całkowitego zwrotu kosztów zakupionego pakietu*.

*W przypadku wprowadzenia na terenie województwa małopolskiego obostrzeń i ograniczeń związanych z pandemią COVID-19.

SPONSORZY ZŁOCI

PATRONAT MEDIALNY

UCZESTNICY O KONFERENCJI / Sprawdź czemu nie może Cię zabraknąć

tytan_gif-1

NAGRODY
TYTAN
2021

TYTAN to uznane nagrody branżowe, przyznawane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. i zaproszone do współpracy wybitne grono Jury. Skład Jury tworzą przedstawiciele świata nauki i stowarzyszeń branżowych oraz redaktorzy naczelni poszczególnych czasopism naszego wydawnictwa. Podczas uroczystej Gali w dniu 4 listopada zostaną wręczone nagrody.

WYRÓŻNIENIE UZNAWANE W BRANŻY
PRZYZNAWANE PRZEZ NIEZALEŻNE JURY

MIEJSCE KONFERENCJI

HOTEL

METROPOLO KRAKOW BY GOLDEN TULIP

Kraków

ul. Orzechowa 11,

30-422 Kraków, Polska

Strona hotelu

Namiary GPS: N 50°01’33.0” E 19°92’38.0”

HOTEL

METROPOLO KRAKOW BY GOLDEN TULIP

Orzechowa 11, 30-422 Kraków
MIEJSCE KONFERENCJI

metropolo-krakow.goldentulip.com

Pokój jednoosobowy: 280 zł
Pokój dwuosobowy: 320 zł