Szanowni Państwo,

przygotowując szóstą już edycję konferencji, zdecydowaliśmy się ponownie zaprosić Państwa do Krakowa. Wierzę, że już w październiku wszyscy nasi Goście będą mogli dotrzeć do tej lokalizacji bez przeszkód – i bez obaw o zdrowie swoje i bliskich.

Jednocześnie pragnę zapewnić, iż utrzymamy specjalną hybrydową formułę spotkania. Mimo że wszystkich zainteresowanych z radością powitamy w Krakowie, gdzie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, toczyć się będą obrady, tym, którzy nie zdecydują się skorzystać z naszej propozycji spotkania na żywo, udostępnimy możliwość uczestniczenia w Konferencji online. Dzięki naszej platformie akademia.inzynieria.com udział w wydarzeniu będzie w pełni interaktywny.

Fakt, iż merytoryczna część naszej konferencji niezmiennie cieszy się bardzo wysoką oceną, jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia – ale też niemałym wyzwaniem. Również w tym roku chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego ponownie skoncentrujemy się na najważniejszych dla branży zagadnieniach w kontekście adaptacji do zmian klimatu. Poza stałymi blokami tematycznymi, obejmującymi aspekty prawne, finansowe, techniczne czy komunikacyjne, w tym roku sporo uwagi poświęcimy także zwiększającemu się z roku na rok problemowi suszy oraz konieczności ochrony i oszczędzania zasobów wodnych. Nie zabraknie też podejmowanej przez nas co roku tematyki aspektów formalno-prawnych.

Zapraszam serdecznie do aktywnego udziału w wydarzeniu!

Paweł Kośmider

Paweł Kośmider

Przewodniczący Konferencji

PATRONAT MEDIALNY

UCZESTNICY O KONFERENCJI / Sprawdź czemu nie może Cię zabraknąć

tytan_gif-1

NAGRODY
TYTAN
2021

TYTAN to uznane nagrody branżowe, przyznawane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. i zaproszone do współpracy wybitne grono Jury. Skład Jury tworzą przedstawiciele świata nauki i stowarzyszeń branżowych oraz redaktorzy naczelni poszczególnych czasopism naszego wydawnictwa. Podczas uroczystej Gali w dniu 26 października zostaną wręczone nagrody.

WYRÓŻNIENIE UZNAWANE W BRANŻY
PRZYZNAWANE PRZEZ NIEZALEŻNE JURY