Udostępnij stronę

Joanna Marszalska

Joanna Marszalska

Nowoczesne formy marketingu. Jak tworzyć profesjonalny i wizerunkowy komunikat marketingowy dla instytucji i przedsiębiorstw?

W prezentacji zostaną przedstawione najnowsze trendy stosowane obecnie w komunikacji marketingowej. Przybliżona będzie rola i znaczenie budowania ciekawej oraz angażującej odbiorców komunikacji, uwzględniającej m.in. takie zagadnienia, jak: content marketing, PR, CSR i e-learning. Jednocześnie zaprezentowane zostanie zaawansowane narzędzie do realizacji projektów edukacyjnych i szkoleniowych – platforma edukacyjna online wraz z przykładowym projektem, jaki można przy jej pomocy zrealizować. Prezentacja łączy najnowszą wiedzę teoretyczną z konkretnymi przykładami i rozwiązaniami.

Joanna Marszalska, New Idea House sp. z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Filozoficznego, gdzie uzyskała dyplom w zakresie psychologii ze specjalizacją w dziedzinie reklamy i zachowań konsumenckch. Posiada ponad 6-letnie  doświadczenie w branży reklamowej i marketingowej. Obecnie zatrudniona w New Idea House sp. z o.o., gdzie odpowiada za tworzenie kompleksowych strategii marketingowych dla klientów z szeroko rozumianej branży budowlanej.