Udostępnij stronę

KrasoTech® GmbH

KrasoTech® GmbH

Firma KrasoTech GmbH należy do światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do bezwykopowej renowacji przewodów wodociągowych oraz kanalizacyjnych w technologii tzw. „rękawa” w zakresie średnic od DN40 do DN1200. Produkowane przez firmę urządzenia charakteryzują się zwartą budową oraz bardzo dobrą funkcjonalnością, umożliwiającą odnowę rurociągów w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Lata doświadczeń sprawiły, że produkowane przez firmę KrasoTech urządzenia są nie tylko nowoczesne, ale również innowacyjne.
Ponadto firma oferuje kompleksowe, samowystarczalne zabudowy samochodów ciężarowych i przyczep. W ostatnim czasie do swoich sztandarowych rozwiązań, jakimi są śluzy KrasoSluice®, służące do inwersyjnego wprowadzania nasączonego żywicą rękawa do odnawianego przewodu rurowego oraz elektro-pneumatycznych stołów kalibrujących KrasoWalk® i zautomatyzowanych mieszalników żywic KrasoMix® z pełną dokumentacją procesu mieszania oraz nasączania, firma KrasoTech dołączyła kilka nowych rozwiązań. Należą do nich zarówno najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń do utwardzania rękawów parą wodną, jak i kompletne systemy renowacyjne wykorzystujące promienie UV. Przykładem takiego rozwiązania jest system „Bluelight” do renowacji przykanalików i kanałów w zakresie średnic od DN100 do DN300, wykorzystujący do utwardzania rękawów promienie UV generowane przez lampy LED. Firma KrasoTech jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim firmy Bluelight GmbH.
Od 2017 r. firma KrasoTech oferuje także najnowsze rozwiązania służące do renowacji przewodów wodociągowych, w tym materiały (żywice epoksydowe i rękawy) posiadające wszystkie wymagane certyfikaty dopuszczające do kontaktu z wodą pitną.
Jako uzupełnienie swojej bardzo obszernej oferty firma proponuje także zestawy inspekcyjne (kamerowozy) oraz roboty frezujące.
Firma KrasoTech GmbH oferuje kompleksowe podejście do rozwiązania problemów regeneracji rurociągów poprzez dostarczenie odpowiednich urządzeń, szkolenia z ich obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przejdź do strony www firmy KrasoTech® GmbH