Udostępnij stronę

Blejkan SA

Blejkan SA

Firma BLEJKAN S.A. z siedzibą w Szczecinie to lider w branży bezwykopowej w zakresie renowacji. Świadczy usługi z zakresu renowacji przewodów kanalizacyjnych, wodociągowych, ciśnieniowych, technologicznych i gazowych z zastosowaniem pełnego wachlarza technologii, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Zarówno właściciele, kadra umysłowa, jak i pracownicy fizyczni wiedzę i doświadczenie zdobywali przez wiele lat, co wpływa na renomę firmy i jej ugruntowany w branży wizerunek solidnego partnera.
Rok 2015 był dla spółki BLEJKAN rekordowy pod każdym względem – nie tylko w zakresie realizacji zadań, ale też rozwoju pod kątem zatrudnienia oraz sprzętowym i technologicznym. Zdarzało się, że prace prowadzone były jednocześnie w kilkunastu lokalizacjach w całym kraju, co było możliwe m.in. dzięki rozbudowanemu parkowi sprzętowo-maszynowemu, profesjonalnej kadrze specjalistów i szerokiej ofercie usług, pozwalających na realizację nawet najtrudniejszych zadań w różnorodnych warunkach.
W 2015 r. firma poddała renowacji z zastosowaniem technologii bezwykopowych łącznie około 100 km sieci, w tym 30 km kolektorów wielkowymiarowych (wynik na poziomie 100 km jest dotychczas rekordowym wynikiem w Polsce). Ponadto zmodernizowano też przyłącza w znaczących ilościach, sięgających kilkudziesięciu kilometrów.

Wybrane realizacje:
Zobacz fotogalerię prezentującą bezwykopową modernizację kanału dzwonowego w Krakowie
Zobacz fotogalerię z bezwykopowej renowacji kanałów w Poznaniu
Zobacz fotorelację z renowacji kanału tłocznego w Piotrkowie Trybunalskim

Przejdź do strony www firmy Blejkan S.A.