Szanowni Państwo,

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to największe w Polsce spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ubiegłym roku zaproponowaliśmy zupełnie nową formułę tego wydarzenia – odbyły się warsztaty, prelekcje, a przede wszystkim wiele pokazów technologii na żywo na terenie wystawienniczym w plenerze.

Ocena Gości uczestniczących w konferencji jednoznacznie potwierdziła, że zaproponowane przez nas rozwiązanie spełniło ich oczekiwania, dlatego w tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane w podobnej formule.

Tak jak w latach poprzednich, zgodnie z hasłem przewodnim – WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE, w programie znajdą się również liczne atrakcje dodatkowe.

Zachęcam do śledzenia strony internetowej wydarzenia, portalu inzynieria.com oraz naszych kanałów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą pojawiać się nowe informacje.

Do zobaczenia w Tomaszowicach k. Krakowa!

Paweł Kośmider, Przewodniczący Konferencji

Relacja z poprzedniej edycji

PRELEGENCI

Oczekujemy na zgłoszenia tematów i streszczeń referatów. Prosimy wysyłać je na adres: pawel.kosmider@inzynieria.com

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

ZOSTAŃ SPONSOREM!

ZOSTAŃ SPONSOREM! sprawdz szczegoly

NAGRODY TYTAN 2019

TYTAN to uznane nagrody branżowe, przyznawane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. i zaproszone do współpracy wybitne grono Jury. Skład Jury tworzą przedstawiciele świata nauki i stowarzyszeń branżowych oraz redaktorzy naczelni poszczególnych czasopism naszego wydawnictwa. W branży bezwykopowej (no-dig) TYTANY przyznawane są od 2003 r. Następne rozdanie nagród odbędzie się 12 czerwca 2019 r. podczas uroczystej Gali.

FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

Lokalizacja Konferencji

Dwór w Tomaszowicach Krakowska 68 32-085 Tomaszowice tel.: +48 12 419 20 00

Wskazówki dojazdu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji, bardzo prosimy o kontakt przez poniższy formularz. UWAGA! Prosimy nie zgłaszać uczestnictwa w konferencji przez poniższy formularz. Zgłoszenie uczestnictwa jest możliwe jedynie za pomocą systemu rejestracji on-line lub poprzez kartę zgłoszenia.

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i określonymi w niej należnymi mi prawami oraz obowiązkami administratora danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu kontaktowym danych osobowych przez Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o., ul. Samuela Lindego 14, 30-148 Kraków w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość oraz dla celów archiwizacji korespondencji, a także w celu przesyłania materiałów informacyjno-marketingowych. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, a podający je ma prawo wglądu do nich i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o., ul. Samuela Lindego 14, 30-148 Kraków na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym materiałów o charakterze reklamowym, promocyjnym i handlowym, także w formie newsletteru, stanowiących min. formę marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne.